ДОПОМОГА ЮРИДИЧНО НЕЗАХИЩЕНИМ

Приймальня громадської організації «Територія успіху» активно сприяє соціалізації вимушених переселенців з Донецька.

Нещодавно до юридичної приймальні звернулась жінка-переселенець з проблемою у комунальній сфері. За допомогою знайомих вона отримала тимчасове житло, власник якого виїхав на заробітки. З листів, що надходили на адресу квартири, вона дізналася про борг у Кіровоградобленерго. Жінка-переселень спробувала погасити заборгованість, але в організації відмовились зараховувати кошти на особистий рахунок споживача, оскільки платити має право лише власник, з яким ще й договір треба оформити на 2015 рік. Єдине, що жінці сказали точно, світла у її домівці найближчим часом не буде. Юристи НГО «Територія успіху» звернулись з офіційним листом, додали до нього довідку про те, що жінка офіційно «вимушений переселенець», копії усіх квитанцій тощо. І після такого звернення Обленерго звернуло увагу на те у якій ситуації опинилась жінка і дозволило сплачувати за послуги без загрози відключення світла та тепла.

За останній місяць до громадської приймальні за юридичною допомогою звернулось близько 40 вимушених переселенців. Проблеми більшості з них змогли вирішити дуже швидко.

Пам’ятайте, якщо Вас не помічають, не хочуть розмовляти або брати до уваги скрутне становище в якому Ви опинились, звертайтесь до приймальні НГО «Територія успіху», що знаходиться за адресою вул. Єгорова, 40 (каб. 213) або телефонуйте за номером (0522) 27-93-27.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.