Новоукраїнська і Помішнянська громади матимуть змогу реалізувати свої ініціативи в рамках проекту «Розвиток громад, що заснований на правах людин

Сьогодні, 12 червня команда експертів ГО "Територія успіху" відвідала громади відібрані для реалізації ініціатив в рамках проекту «Розвиток громад, що заснований на правах людини».

Ними стали Новоукраїнська та Помішнянська ОТГ. Кожна сформувала команди по 8 чоловік. По 4 від місцевого самоврядування і громадянського суспільства. 


Під час зустрічей у своїх громадах представники команд змогли більше дізнатись про мету проекту те як він буде реалізовуватись. мали змогу задати всі запитання, що їх цікавили. А також отримали в подарунок посібники з впровадження підходів заснованих на правах людини, а також врядування у громадських організаціях.


Прозорість влади, відмова від дискримінаційних практик та керування принципом верховенства права можуть зробити громаду дійсно спроможною скористатися тими повноваженнями і ресурсами, що отримує об'єднана територіальна громада для свого розвитку.


Проект «Розвиток громад, що базується на правах людини», автором і розробником якого стала Громадська організація «МАРТ», спрямований на посилення потенціалу громад застосовувати стандарти прав людини в своєму розвитку,а принципи рівності, недискримінації, інклюзії, прозорості, участі та підзвітності робити обов’язковою складовою формування порядку денного життя цих громад.


Проект реалізується в партнерстві з учасниками Мережі хабів громадянського суспільства – Центром «Жіночі перспективи»(Львів), РОГО «КВУ» (Рівне), «Територія успіху» ( Кропивницький) за підтримки ПРООН в Україні та Міністерства закордонних справ Данії.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.