Юрист громадської приймальні взяв участь у Школі прав людини

23-25 червня пройшов триденний тренінг у рамках Школи з прав людини для представників громадських організацій. Таку подію не міг проґавити і наш юрист, Євген Гурницький. 


Навчання з питань прав і основоположних свобод, гарантованих Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод проходили в Офісі Омбудсмена.

"У нашій Школі з прав людини тренінги розроблені з урахуванням потреб різних груп слухачів. Ми запланували спочатку попрацювати на високому віковому рівні – з людьми, які вже працюють у сфері захисту прав людини. Відповідний тренінг вже відбувся для чиновників, які працюють на державній службі, в центральних офісах виконавчої влади чи на місцевому рівні. Сьогодні ми раді бачити представників організацій громадянського суспільства, правозахисників, які допомагають громадянам зрозуміти свої права і шляхи їх захисту. На сьогодні роль громадянського суспільства як активного учасника формування державної політики у демократичному суспільстві зростає, тому наше завдання – надати вам ґрунтовні знання про положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод і практики ЄСПЛ, а також допомогти вам бути обізнаними з найкращими європейськими практиками захисту прав людини", – зазначила у своєму вітальному слові Уповноважений з прав людини Валерія Лутковська.


Крім передбачених в рамках програми Школи презентацій, учасники Школи з прав людини мали змогу поспілкуватися з литовською делегацією, яка була присутньою в Офісі Омбудсмана в рамках проекту Twinning Ombudsman. Учасники делегації ознайомили громадських активістів Школи з практикою застосування литовськими судами Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, особливостями обрання відповідних рішень ЄСПЛ для застосування, а також про місце і роль Конвенції в системі національного законодавства.


По завершенню навчань, учасники одержали Сертифікати як знак поглиблення знань представників організацій громадянського суспільства з питань міжнародних стандартів у сфері захисту прав людини.

__________

Школа була започаткована Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини спільно з Координатором проектів ОБСЄ в Україні в межах проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» як сукупність освітніх заходів з актуальних питань сфери захисту прав людини. Завдання Школи – підвищити обізнаність населення, державних службовців, громадських організацій та інших професійних груп у захисті прав людини відповідно до міжнародних стандартів.

Фото: власні, а також зі сторінок у мережі facebook - Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Євгена Гурницького.

No comments (Add your own)

Add a New Comment


code
 

Comment Guidelines: No HTML is allowed. Off-topic or inappropriate comments will be edited or deleted. Thanks.