АКТУАЛЬНІ

РЕАЛІЗОВАНІ

Найбільш знакові:

  • за підтримкою МФ “Відродження”: “Ефективні бюджетні програми для Кіровограду міфи чи реальність?”, “Забезпечення реалізації громадських ініціатив в Кіровоградській області”, “Сьогодні допоможеш громаді – завтра громада вирішить проблеми самостійно”, “Поінформований – значить захищений”, “Реформування транспортної мережі в Кіровограді під контроль громади!”;
  • за підтримкою ПРООН “Розвиток громадянського суспільства”: “Які права має особа без паспорту?”, “Безхатченки потребують допомоги”, “Чи можуть мешканці України реалізувати право на вільне пересування?»
  • за підтримкою Фонду сприяння демократії Посольства США: “Чи може Україна захистити персональні дані свої мешканців”.

Антипремія "Шина року"
Подати заявку та проглянути положення про премію Шина року

У 2013 році за підтримкою Фонду сприяння демократії було реалізовано моніторинговий проект «Чи готова Україна захистити персональні дані своїх мешканців?» (результати дослідження в додатках). Дослідження проводилось на рівні Кіровоградської області, проводилась апробація методики, що пропонується використати в даному проекті. крім того, були визначені найбільші проблемі місця в галузі реалізації права особи на захист персональних даних та доступу до цих даних.

У 2011/2012 проведено дослідження в 12 регіонах України “Чи можуть мешканці України реалізувати право на вільне пересування?”.
Громадська організація “Територія успіху” постійно бере участь та/або сама ініціює проведення громадських моніторингів. Серед них — дослідження рівня відкритості, прозорості та під звітності кіровоградської міської влади, дослідження рівня доступу до інформації про діяльність органів влади, системний моніторинг офіційних сайтів та друкованих ЗМІ, дослідження рівня доступу до екологічної інформації, дослідження рівня ефективності реалізації бюджетних програм.